logo filmowyreklamowy

Fotografia biznesowa oraz fotografia wizerunkowa

Twój wizerunek ma znaczenie w biznesie

W zdjęciach wizerunkowych liczy się pierwsze wrażenie. Wystarczy kilka sekund, aby wzbudzić zaufanie i szacunek – i to jest właśnie moc obrazu. To właśnie on trafi do odbiorcy szybciej niż wypowiedziane słowo czy zapisana treść. Fotografia wizerunkowa musi być spójna z rzeczywistością, tylko tak jesteśmy w stanie zbudować skuteczną markę osobistą oraz wypromować swoją działalność.

Zdjęcie biznesowe ma za zadanie wzbudzić pozytywne emocje i chęć poznania, aby poszerzyć kontakty biznesowe.

 • zdjęcia_biznesowe
 • zdjęcia_wizerunkowe
 • agencja_reklamowa
 • studio_fotograficzne

Zdjęcia wizerunkowe razem ze FilmowyReklamowy?

Po stronie klienta leży przygotowanie się do sesji. Jeśli już wybrałeś FilmowyReklamowy jako firmę, która wykona ci skuteczne zdjęcia wizerunkowe, skontaktuj się z nami, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Jeśli jesteś kobietą i na co dzień nie wykonujesz makijażu typowo pod sesje fotograficzne, to zostaw to nam, jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie profesjonalną makijażystkę, która doskonale wie jak wykonać makijaż, który na zdjęciach wizerunkowych podkreśli Twoją urodę i nie będzie za bardzo rzucał się w oczy.

W naszym studiu fotograficznym w samym centrum miasta Łódź znajduje się specjalne lustro do makijażu oraz niezbędny sprzęt, przy którym możesz poprawić swój makijaż czy fryzurę. Na miejscu możesz również się przebrać.

Ubranie leży po twojej stronie, pamiętaj, tylko aby było ono eleganckie oraz formalne a przede wszystkim schludne, oraz wyprasowane (nie martw się, ponieważ w studio fotograficznym posiadamy żelazko parowe do zadań specjalnych).

Lokalizacja, w której mamy wykonać zdjęcia powinna być spójna i związana z koncepcją sesji oraz firmą. Najlepiej, jeśli zaprezentujemy się w miejscu naszej aktywności zawodowej, w firmie, sklepie na siłowni czy szkole. Natomiast jeśli nie można z pewnych względów wykonać sesji w takim miejscu, to odpowiednią scenerię jesteśmy w stanie osiągnąć w naszym studiu.

Sesja wizerunkowa może także dotyczyć architektury, na przykład budynku firmy, hali lub nowych pięter z biurami. Takie fotografie są często widziane na stronie głównej firmy, aby przedstawić potencjalnym klientom czy kandydatom na stanowisko jak wygląda firma. Również można wykorzystać takie zdjęcia wizerunkowe na stronę Google, w swojej wizytówce, wraz z podanym adresem, pomoże to łatwiej zlokalizować budynek firmy.

 • zdjęcia_filmy_reklamowe
 • fotorelacje
 • agencja_reklamowa
 • zdjęcia_studio

Fotografia biznesowa – najważniejsze punkty.

Wizerunek buduje profesjonalizm, nie ma tutaj miejsca na niską jakość i brak dbałości o szczegóły. Profesjonalne zdjęcia biznesowe znacząco mogą wpłynąć na decyzje klienta związaną z wyborem swojego usługodawcy. Są to zdjęcia bardzo formalne, na potrzeby firm. Na przykład na stronę firmową, na której w zakładce opisującą firmę wymieniamy kolejno pracowników tworzących team, wraz z ich zdjęciami. Właśnie takie portrety nazywamy biznesowymi.

Sesja biznesowa opiera się na wykonaniu kilku zdjęć portretowych oraz w planie amerykańskim.
Zazwyczaj wykonywane na białym tle- tak, aby nie odwracać od Ciebie uwagi.

Jeśli chodzi o ubiór, to tutaj głównie sprawdzają się stroje formalne i eleganckie, takie jak: proste koszule i marynarki.

Fotografia biznesowa pozwala wykreować wizerunek marki, a także jej właściciela oraz pracowników. Z nami stworzysz również relacje z wydarzeń firmowych takich jak jubileusze, otwarcie nowych lokalizacji, zakup lub wprowadzenie nowych sprzętów czy premiera najnowszych produktów, którymi będziesz mógł podzielić się ze swoimi klientami.

W skład naszej pracy fotograficznej wchodzą między innymi: Fotografia biznesowa, fotografia produktowa, fotografia wizerunkowa, fotografia osobista, relacje z wydarzeń oraz eventów.

Fotografia wizerunkowa i fotografia korporacyjna dla Twojej firmy.

Wizerunek firmy przekłada się na budowaniu swojej marki i skuteczny marketing.
Jak już wspominaliśmy wiele razy na naszej stronie, to obraz najbardziej przemawia do odbiorcy. Nawet najlepszy opis wizerunku, nie zwróci uwagi bez odpowiedniej fotografii.

Dzięki zdjęciom odbiorcy wiedzą, kto stoi za marką, która w tym momencie zyskuje na wiarygodności. Profesjonalne zdjęcia biznesowe znajdujące się na stronie firmy pokazują wszystkie cechy pracowników, w związku z czym klient wie z kim a do czynienia.

 • zdjęcia_filmy_reklamowe
 • fotoreportaż
 • agencja_reklamowa
 • studio_fotograficzne

Jak wygląda profesjonalna fotografia biznesowa w naszym studio?

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej sesji zdjęciowej, która wzmocni Twój wizerunek, skontaktuj się z nami. Po krótkiej rozmowie ustalmy wszystkie szczegóły oraz zdecydujemy jaką sesję wykonać. Ponieważ, wielu klientów pyta o sesje wizerunkowe, a po wspólnej rozmowie dochodzimy do wniosku, że chodzi o sesję biznesową. Stąd warto, jest ustalić wszystkie szczegóły przed dniem zdjęciowym.

Zazwyczaj wykuje się zdjęcia dla jednej sesji na jednym tyle. Wszystko po to, aby całość była spójna. Również w przypadku, gdy sesja ma być wykonana wszystkim pracownikom firmy. Wtedy, również każda osoba ma serię zdjęć na tle jednym kolorze.

Strój leży po stronie zleceniodawcy. Jeśli jest to sesja biznesowa, to stroje formalne, jeśli wizerunkowa stroje mogą odzwierciadlać profesje, być nie co luźniejsze, ale dalej schludne i czyste.
Również nienaganne i wyprasowane natomiast jeśli podczas transportu ubrań powstały zagniecenia to możemy się ich pozbyć za pomocą żelazka parowego, które mamy w studio.

Wszelkie dodatki takie jak zegarki, muchy, okulary czy delikatna biżuteria oczywiście również są mile widziane. Jeśli chodzi o Panie to również delikatny, ale widoczny makijaż. Jeśli, któraś z Pań nie potrafi wykonać sobie makijażu do sesji zdjęciowej, prosimy o wcześniejszą informację, ponieważ współpracujemy z makijażystkami, które mogą pojawić się na miejscu i wykonać make-up w naszym studio w specjalnie do tego przeznaczonej strefie.

Informacja dla osób, które pierwszy raz mają sesję zdjęciową w studio. Ubrania oraz buty najlepiej przynieść ze sobą, na miejscu można się przebrać. Buty koniecznie muszą mieć czystą podeszwę, ponieważ na tło fotograficzne nie wchodzimy w brudnych butach. Jeśli sesja dotyczy tylko i wyłącznie portretu twarzy lub amerykańskiego to na tło wchodzi się bez butów.

Podczas sesji biznesowej oraz sesji wizerunkowej, wykonujemy serię zdjęć, a ich ilość dobieramy w zależności od potrzeb klienta. Fotograf będzie dawał mnóstwo, znaków oraz instrukcji jak się ustawić do zdjęcia, wprowadza dialog, który jednocześnie rozluźnia atmosferę. Charakterystycznym dla sesji studyjnych jest szczegółowe ustawianie modela. Tutaj dużą rolę odgrywa, przesunięcie głowy minimalnie w którąś stronę lub spojrzenie kilka centymetrów wyżej.

Po skończonej sesji, wykonujemy obróbkę wstępną, w której selekcjonujemy zdjęcia i poprawiamy kolory. Następnie wstawiamy zdjęcia na specjalnie do tego przeznaczony portal, na który klient loguje się i wybiera umówiona liczbę zdjęć, a za każde więcej dopłaca odpowiednią cenę. Wybrane przez klienta zdjęcia zostają poddane obróbce fotograficznej związaną z retuszem twarzy, tła oraz poprawą ekspozycji i gotowe !

Gdzie można wykorzystać zdjęcia biznesowe?

Strona internetowa.
Publikacje i prezentacje, artykuły
Portale społecznościowe, strony, blogi
Profile zawodowe na stronach takich jak Linkedin
Stopki mailowe
Dokumenty takie jak CV

Ile kosztuje sesja biznesowa oraz sesja wizerunkowa w firmie FilmowyReklamowy?

Sesja biznesowa to koszt zaczynający się od 600 zł w górę. Natomiast sesja wizerunkowa zaczyna się od 500 zł. Na cały koszt może wpłynąć, lokalizacja, ilość osób, które biorą udział w sesji, koszt dojazdu lub ilość wybranych kolorów tła.

Nasi klienci