logo filmowyreklamowy

Streaming do internetu

Transmisja do internetu czyli obraz na żywo

Streaming to transmitowanie wideo w czasie rzeczywistym i jest to niesamowite narzędzie, zapewniające firmom mnóstwo korzyści marketingowych.

Sam streaming pozwala odbiorcom być dosłownie uczestnikami wydarzenia w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnym komentowaniu i wyrażaniu opinii na live czacie.
Przedsiębiorstwa oraz instytucję mogą z tego korzystać na wiele sposobów. Udostępniać swoje eventy, spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia na żywo poprzez kanały takie jak YouTube, Facebook, livestream czy vimeo.

Najważniejsze aspekty podczas streamingu do internetu.

Prędkość internetu

Transmitując wideo, wysyłasz dane, które trafiają do Twoich widzów. Płynną transmisję, bez opóźnień czy przerw zapewnia odpowiednia prędkość łącza. Przyjmuje się, że aby transmisja streamingowa wyglądała płynnie z jakością HD, to minimalna prędkość uploadu powinna wynosić minimum 4 Mb/s. Natomiast najlepsze wyniki sprawdzają się przy - 25 Mb/s oraz 300 Mb/s prędkości pobierania.

Światłowód czy internet mobilny

Jeśli ty i Twoja firma chcecie a własną rękę streamować konferencje, to internet mobilny jest dość wystarczającym źródłem natomiast prędkość internetu, może nie być szybka i mogą pojawić się lagi oraz zakłócenia, wszystko zależy od wybranego dostawcy internetu. Jeśli streaming ma być profesjonalny to, według ekspertów i ich badań z 2023 roku to właśnie, sieć światłowodowa jest liderem w bezawaryjności, szybkości i stabilności.

Rodzaje transmisji internetowych

Nagrania w studio

FilmowyReklamowy posiada własne studio w centrum Łodzi, w którym wykonujemy oprócz filmów reklamowych czy zdjęć produktowych również nagrania na żywo na green screenie. W którym mamy wiele możliwości oświetleniowych oraz profesjonalny sprzęt. Samo studio znajduje się w centrum Łodzi, więc dojazd do niego jest bardzo łatwy.

Streaming konferencji lub szkoleń

Streaming konferencji lub szkoleń, w obecnych czasach to już na dobra sprawę standard oraz bardzo duże ułatwienie dla organizatorów takiego wydarzenia. Płyną z tego duże korzyści finansowe, gdzie oszczędza się na noclegu dla odbiorców, wynajmu sali wykładowej czy zapewnieniu kosztowego cateringu. Podczas nagrań konferencji czy szkoleń, możemy zrobić to na kilka kamer, tak by podczas oglądania ożywić i nieco zdynamizować streaming, w celu utrzymania uwagi odbiorcy..

Tłumaczenie migowe

Podczas nagrywania wydarzenie możemy również równolegle przeprowadzić tłumaczenie migowe. Współpracujemy z osobami, które zawodowo zajmują się tłumaczeniem na język migowy. Według ustawy z 2019 roku wiele sektorów na przykład finansów publicznych ma obowiązek zapewnić udostępnienie informacji, osobom ze szczególnymi potrzebami. Wiele firm oraz przedsiębiorstw, które poważnie podchodzą do swoich klientów, również interesują się osobami niesłyszącymi w związku z czym, tłumacze języka migowego są zatrudniani podczas konferencji, szkoleń, debat publicznych czy różnego rodzaju spotkań i streamingów internetowych.

Szkolenia oraz webinarów online w straemingu do internetu

W dzisiejszych czasach okazuje się , że wszelkie rodzaje prezentacji, webinarów czy szkole prowadzonych online, to najlepsza forma prowadzenia zajęć. Streaming do internetu oszczędza to mnóstwo czasu, daje możliwość pracy zdalnej, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, które miałyby miejsca podczas organizowania na przykład 3-dniowych konferencji. FilmowyReklamowy, pomoże Ci podczas organizacji tego typu wydarzeń, wykorzystujemy do tego kilka kamer oraz profesjonalnych mikrofonów. Jesteśmy w stanie również na potrzeby transmisji szkoleń, stworzyć dla Ciebie specjalnie przystosowaną prezentację, którą będziesz mógł omawiać wraz z jej odbiorcami.

Najważniejsze usługi podczas streamingu do internetu.

Transmisja na wszystkie urządzeni takie jak: tablety, komputery czy smartfony.

Wysoka jakość obrazu – oferujemy nagrania w rozdzielczości Full HD oraz 4K.

Wybór odtwarzacza – pomożemy Ci wybrać odpowiedni odtwarzacz, który możemy umieścić na dowolnej stronie

Wstawienie logo, branding – podczas streamingu do internetu, w czasie oczekiwania na odbiorców, możemy na życzenie klienta umieścić planszę wraz z logiem firmy lub nazwą szkolenia. Plansza może zawierać animację 2D oraz animację 3D.

Zarabianie na transmisjach – w krótkim czasie możemy skonfigurować funkcję pey-per-view, dzięki czemu będziesz mógł zarabiać na swoich transmisjach do internetu.

Oświetlenie – nasza firma, doskonale zdaje sobie sprawę, że najważniejszą rzeczą w fotografii czy w filmach reklamowych jest światło. Dlatego, również podczas transmisji do internetu chętnie zajmujemy się oprawą światła na gali czy konferencji w postaci kolorowych barów, ruchomych głowic czy reflektorów na statywie.

Live stream na platformach takich jak:

YouTube – najpopularniejsza strona do streamingu.

Live streaming Facebook – posiada dużo funkcji związanych z komentowaniem, udostępnianiem i lajkowaniem, dzięki czemu szybkie dotrzemy do nowych odbiorców.

Strona www – custom content celivery to player służący do transmisji wydarzeń do internetu, można ustawić na niej dostęp za pomocą hasła czy pobieranie opłat.

Twitch live streaming – jedna z popularniejszych platform do dzielenia się ze swoimi widzami osiągnięciami w elektronicznym sporcie. Platforma służąca głównie do transmisji talk-show związanych z grami komputerowymi lub transmisji gier komputerowych.

Ile kosztuje streaming od internetu.

Jeśli decydujesz się na streaming w naszym studio na przykład an green screenie, podczas którego zapewniamy transmisję, dźwięk oraz oświetlenie, to cena za taką usługę jest dostępna od 3 000zł w górę. Cena rośnie wraz z wynajęciem innej lokalizacji, wynajmu makijażystki, tłumacza migowego czy wynajęciu i montażu specjalnego oświetlania oraz innych dodatkowych usług.

Skontaktuj się z nami i razem stwórzmy streaming do internetu z Twojej konferencji firmowej.

Nasi klienci